, prośba o wstepne oględziny - Gdańsk + moto z UK - czy warto? ďťż

prośba o wstepne oględziny - Gdańsk + moto z UK - czy warto?

Niszczarka do głowy
Witam ponownie. Tym razem szukam skrzydłowego do wstępnej weryfikacji motocykla w Gdańsku. Zależy mi na samych oględzinach ( to jednak 200km od Bydgoszczy) ale równie mocno na informacji "z drogi". Może ktoś będzie znał motocykl i sposób jego użytkowania. Szczegóły na PW, bo nie jest to sprzęt z publicznego ogłoszenia.

Dla kolegów z gdańska - jest to zielony zx6 z 2005 jeździ na nim Konrad

Przy okazji chciałem poruszyć dodatkowy temat. Motocykl jest z UK. Nasłuchałem się masę o korozji, uszkodzeniu uszczelek itp. W związku z tym czy wg Was warto jest wiązać się ze sprzętem z wysp? jak to wpływa na wartość?

Z góry dzięki za pomoc dnia Czw 10:08, 12 Lut 2015, w całości zmieniany 2 razy


Moto z wysp jeśli zadbane to polata dużej niż inne z polskiego salonu po polskich dziurawych drogach. Na pewno serwisowane w autoryzowanym serwisie a nie u wujka pod garażem. Korozja to wynik zaniedbania tyle w temacie.
A co dokładnie chciałbyś dowiedzieć się a'propos tej kawy i jej właściciela?
O samym właścicielu to w sumie nic A o motocylu to generalnie czy nie jest to mina. Właściwie każde info będzie przydatne (vide moja poprzednia prośba - informacje od Dicia = uniknięcie niepotrzenej wycieczki na 500km . może i zakupu katowanego motocykla). Mega fajnie by bylo gdyby ktoś znał sprzęta i pomógł wstepnie zweryfikować stan/historię. Wbrew pozorom Polska to mały kraj i jest prawdopodobieństwo trafic np na sąsiada sprzedajacego albo na kogoś kto miał dzwona i mu ten motocykl sprzedał Jeśli nie zwerbuje zwiadowcy to pojadę w ciemno - w przypadku lipy wreszcie Krzycha odwiedzę ;P dnia Sob 2:11, 14 Lut 2015, w całości zmieniany 1 raz


Generalnie kolega Konrad dba o motocykle,więc serwis oraz wymiany przeprowadza na bieżąco (niektóre u wspomnianego Krzysztofa ),maszyna kupiona w Bikemaster z Gdańska;całą historię z UK zapewne dostaniesz do wglądu na miejscu.
Moto w oryginalnym malowaniu,kilka dodatków akcesoryjnych (wydech Scorpiona bardzo ładnie ryczy) - ori też widziałem,alarm,etc.
Użytkowanie: jak na sporta przystało (pod czerwone pole),latanie na gumie - sporadyczne (uszczelniacze i olej w lagach wymienione);z tego co wiem - maszyna nie leżała.
Jeśli chodzi o rdzę i utlenione elementy aluminiowe - nie zauważyłem tego zjawiska!

Muszę nadmienić,że opinia moja jest subiektywna,więc mimo wszystko zalecam oględziny osobiste,ponieważ nasze oczekiwania względem zakupu sprzęta mogą być różne.
Dzięki, właśnie o takie info mi chodziło W podobny tonie pisał właściciel o sobie :p Czekam tylko na fotki i będę sie umawiać na wizytę. Jak bedzie tak jak w opisach, na urodziny bedzie kawa dzięki dnia Nie 17:48, 15 Lut 2015, w całości zmieniany 1 raz
No to spiesz się,bo chętnych jest więcej!

No to spiesz się,bo chętnych jest więcej!

Niestety już jestem spóźniony stara zasada się sprawdza - dobre sztuki nie stoją długo...mi pozostaje obejść się smakiem i dalej szukac . W związku z powyższym temat do zamknięcia.Pozdro dnia Czw 11:55, 19 Lut 2015, w całości zmieniany 1 raz
no ok ,zamykamy