, Profesor z Harvardu chce znieść istnienie Białej Rasy ďťż

Profesor z Harvardu chce znieść istnienie Białej Rasy

Niszczarka do głowy
Noel Ignatiev, profesor na Harvardzie, chce zniesienia białej rasy. Mówi, że celem jego pracy jest „ciągłe walenie w martwych białych mężczyzn, a także w żywych, oraz w kobiety, aby konstrukt społeczny znany jako” biała rasa” został zniszczony”.

Prawdopodobnie nie czytałeś tej historii wcześniej, ponieważ media mainstreamu nie donoszą o rasistowskich historiach, gdy ofiarą są Biali ludzie.

Z drugiej strony, gdyby ten wybitny profesor powiedział, że chce zniesienia czarnej rasy, to bez wątpienia wzbudziłoby to szerokie zainteresowanie mediów. Zostałby też najprawdopodobniej wywalony z pracy.

Ta hipokryzja jest śmieszna.

Ignatiev jest na Harvardzie redaktorem pisma „Race Traitor” (zdrajca rasowy) i jest adiunktem na W.E.B. DuBois Institute, na wydziale badań problemów czarnych.

W nowym wydaniu Harvard Magazine, profesor mówi, że „zniesienie białej rasy” jest „tak bardzo pożądane, że niektórym może być trudno w to uwierzyć”, i że tylko „zaprzysięgli biali rasiści” mogą się temu przeciwstawiać.

Pisze dalej, że „każda grupa białej Ameryki”, nawet „związkowcy, grupy etniczne, studenci, nauczyciele, podatnicy i białe kobiety rozwijały swoje szczególne i ściśle określone interesy kosztem czarnych ludzi, jako rasa”.

Potem zrzuca prawdziwą bombę. Mówi on, że celem jego pisma, Traitor Race, jest „ciągłe walenie w martwych białych mężczyzn, a także w żywych, oraz w kobiety, aby konstrukt społeczny znany jako” biała rasa” został zniszczony”.

źródło: http://www.mrconservative.com/2013/07/20990-harvard-professor-wants-to-abolish-the-white-race

(...) żyd – Noel Ignatiev, syn żydowskich imigrantów z Rosji, który wychował się w USA, w Filadelfii. Pod koniec lat 60-tych, ów żyd, pełniący rolę „Amerykanina” i „profesora” był czynnym (obrzezanym) członkiem i aktywistą maoistowskiego Ruchu nowego komunizmu na rzecz trzeciego świata. Potem przeflancowywał się na inne, użyteczne ideologie, aby obecnie twierdzić, że jest żydem „liberalnym”.

Tenże „liberalny profesor” wyskoczył ostatnio z nową „nauką”, w jakiej głosi konieczność zniszczenia Białej rasy.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kompletnie-zyda-ponioslo-2013-07