, Wielbłąd wita ďťż

Wielbłąd wita

Niszczarka do głowy
Jak zwyczaj każe kilka słów o sobie
Na imię mam Kamil ale mówią do mnie tez Kamel albo Wielbłąd. Mam 33 lata, mieszkam w Gdańsku, pochodzę z Lubina (Dolny Śląsk). Zawodowo zajmuję się elektroniką, projektuję zabezpieczenia (pożarowe, włamaniowe itp.). Prywatnie jestem przede wszystkim pasjonatem motocykli, zaraz potem rajdów samochodowych. I dlatego „już za chwileczkę, już za momencik”… 2 kółka w Kawie będą się kręcić.
Wybrałem Z750 kolor biały z ABS. Piękna jest ta bestia, ale oprócz zachwytu czuję też przed nią respekt. Zbyt długo nie siedziałem w siodle - to nie będzie mój pierwszy sprzęt ale doświadczenie zbierałem ponad 10 lat temu. To były zupełnie inne czasy i inne maszyny i możliwości. Ujeżdżałem głównie dwusuwowe wynalazki jak MZ250 czy TS350. Potem bardzo krótko CB500, po czym trzeba było odwiesić skorupę na hak. Ale wiedziałem że to na chwilę.
Pozostanie tylko trochę formalności związanych z leasingiem i w sierpniu powinienem już jeździć – zatem do zobaczenia na drogach Trójmiasta, Kaszub i pewnie nie raz Dolnego Śląska (ach, te winkle w Karkonoszach, Górach Sowich, Stołowych itd..)


Siema!!
W Trójmieście widzę, że rośnie silna banda Zetowiczów !

Szerokości !
Witka, jednogarbny !


Witaj, swoją drogą mam nie daleko do Lubina więc zawsze będzie można poświrować z tego względu że Wrocław tu nie istnieje zbytnio.. ;/
czesc
Czesc, fajny avatar;)
Powitać widzę 3 m rośnie w sile:)
Hello, witam
Siemanko Witaj w trójmieście
witam serdecznie.

btw jak masz jakąś sprawdzona firme leasingową co nie robi problemów przy umowach mozesz mi wrzucic na PW. dnia Pią 15:44, 08 Lip 2011, w całości zmieniany 1 raz
Siemka , Camel jak będziesz w Lubinie daj znać polatamy
Witamy na forum kolejnego Zetofila (3miasto rulez! )
Pozdro i daj znać jak już będziesz miał Zetkę.
siemanko
Trudno się czeka na odbiór kluczyków widząc i słysząc jak wszyscy latają
Jak tylko to nastąpi to pochwalę się sprzętem na forum i ustawimy jakieś Z-potkanie

@Madras - na pewno, szczególnie że trasę Gdańsk-Lubin często przez Głogów robię

@sirtroyan - wszystko opiszę jak już przejdę, żeby za szybko kogoś nie pochwalić
Cześć.
Witaj na forum
Witaj
s i e m a n k o !!! ( 3 miasto jest nasze ;- )
Witaj