, Ogólnie o Maxie Kolonko - co sądzicie? ďťż

Ogólnie o Maxie Kolonko - co sądzicie?

Niszczarka do głowy
Co sądzicie o tym dziennikarzu, który ostatnio robi furorę na YT? Współpracuje z Superstacją, która w Polsce ma raczej pochlebną opinię.

Czy warto w ogóle oglądać jego filmy, czy można z nich coś wywnioskować? Ukazuje on przekręty na świecie, głównie skupia się na chorobie zwanej islamem i Ameryce. Podejmuje kontrowersyjne tematy, dziwi mnie, że nie zdjęli go z YT.

Często mówi o chrześcijaństwie i o tym, że islamiści po prostu fanatycznie dążą do zniszczenia nas. Osobiście mam dylemat, czy ten człowiek rzeczywiście mówi prawdę, czy to kolejny agent. Władza widzi, że na świecie rośnie popyt na tajemną wiedzę, że ludzie chcą się dowiadywać jak najwięcej. Logiczne byłoby wynajęcie jakiejś znanej twarzy, opłacenie jej i kazanie bredzić do kamery.

Ogólnie masoneria działa bardzo logicznie i zwięźle. Czasem mnie to zadziwia.


Często mówi z sensem ale nie porusza raczej tematów, z tego co widziałem, bardzo niewygodnych dla władzy. Ciekawostka - wierzy w wersję zamachu WTC z zamachowcami islamskimi...

na wykop.pl popularny ostatnio jest;)
pachołek NWO, co do tego nie mam złudzeń, realizuje politykę informacyjną NWO.
Ale jakby nie patrzeć jest bardzo przeciwny islamistom. Chciałem jednak poznać wasze opinie. Dalej będę oglądać jego filmy, ale tak jak zawsze - będę podchodzić z dystansem.

Od samego początku jego kanału coś mi nie pasowało. Gdyby był taki niewygodny, szybko zdjęliby go z YT, a tak jego kanał kwitnie w najlepsze.


Muzułmanie, osądzasz ich choć wiesz że nie nam jest sądzić. Zapominasz że to ludzie którzy żyją, mają dzieci, domy i wiarę. Ich prawo jest surowsze niż katoli, co się chwali. Obraz bestii zwany też tv wyprał ludziom mózgi ukierunkowując opinię publiczną w kierunku krwiożerczego zamachowca Mahmeda z ręcznikiem na głowie. W każdym stadzie znajdą się wilki, ale nawet w wypaczonym do cna mieście znalazł się Lot z rodziną.
Już zaczęła się na niego nagonka. Ujawniono, że sprzedaje tureckie dywany Znalazłem też taki kwiatek: http://www.wykop.pl/link/1545077/gazeta-pl-wydzwania-do-szkoly-bo-uczniowie-ogladali-maxa-kolonke/

Podchodzę do Maxa z dystansem, ale trzeba przyznać, że jego ostatni odcinek jest naprawdę udany.

http://www.youtube.com/watch?v=jroA18ErbgU
Jak dla mnie to on ma za zadanie "ujawniac prawde", ktora ma nakrecic katoli na muzulmanow
Mieszkam w Szkocjii moge wam powiedziec do jakiego wniosku doszedlem po kilku latach przebywamia tutaj.Mianowicie granice dla wschodniej Europy zostaly otwarte po to, zeby moc mydlic ludziom oczy jak to imigranci ze wschodu zabieraja prace brytyjczykom, wszelkie problemy zrzucane sa na Polakow itp nawet rzad jak juz ma na kogos pluc to pluja na wschodnia europe i centralna. Brytyjczycy placza ze my im zabieramy prace, bo maja tak myslec, a nieswiadomi maja byc tego,ze muzulmanie odbieraja im cala reszte bo akurat pracy nie potrzebuja wcale. Albert Pike napisal list do Mancinniego i tam zawarte byly plany trzech wojen swiatowych. Poczytajcie dla przypomnienia...
Moim zdaniem jest to dezinformator nieco lepszego gatunku. Po prostu - jak Stalin powiedział - opozycja jest bardzo pożyteczna, kiedy my ją kontrolujemy.

Nie ma żadnych wątpliwości, że mas merdia pro papieskie, pro żydowskie niewiele wiarygodności już posiadają. W kilku krajach, z Australią włącznie juz trwają nagonki na znacznie szybszy Internet.

Cele, przynajmniej w moich oczach są oczywiste.

Telewizja pada na twarz i trzeba przejąć pod kontrolę Internet. Przejmie się go w prosty sposób. Sporo gotówki do YouTube, specjalne prawa chroniące godność władz i mediów i biznesów, czyli zaczną się sprawy o zniesławienia przez niezależne blogi i fora. To je przetrzebi, i TV zapanuje na stałe na Internecie i nikt niezależny nie będzie miał szansy na napisanie czy pokazanie czegokolwiek, czego sobie hybrydy rządowe i medialne nie życzą.

Kolonko jest najprawdopodobniej nowa falą, nieco krytycznych informacji i tym zyskuje sobie widzów. Media o nim mówią - nawet niepochlebnie, co przysparza mu słuchaczy i widzów. Media wejdą na stałe i Kolonko będzie nadal na szczycie a wierzący mu obudzą się z ręką w nocniku.

Ten gość albo nie ma pojęcia co się dzieje na świecie, albo ściemnia na maxa.

Ja nie jestem radykalny w swoich interpretacjach tych wydarzeń. Ja jestem po prostu co najmniej 3 kroki do przodu przed takimi gostkami.

Pamiętam, jak pierwszy raz napisałem że jest światowa wojna przeciwko białemu Chrześcijaństwu. Natychmiast zasłużyłem sobie miano wyjątkowego oszołoma, który przegiął ze spiskami na maxa. Teraz coraz więcej ludzi o tym pisze i jest to niemal powszechna wiedza.!

Zawsze mam ten problem i zawsze jestem tak określany, jeżeli odkryję coś nowego. A odkryłem mnóstwo i ostatnio pomoc Mariusza jeszcze dodaje wielką ilość nowych elementów.

Odkrywam ciagle i mnóstwo.

Ostatnio coś mnie pcha, aby ujawnić spisek Nefilimów.

Już widzę uśmiechy niektórych, ale... rozpracowałem to w wielu detalach, o których jeszcze nie pisałem. Sam jestem w szoku jak to działa. A działa sprawnie i od wieków.

Wczoraj ukazałem najkrótsza wersję jednemu Australijczykowi, który już 'poznał ' masonów! Czyli raczkuje w teoriach spiskowych.

Zacząłem mu opowiadać i wyjaśniać jak ich rozpoznać. I się bardzo podbudowałem. Na początku słuchał mnie z uśmiechem typu - no facet, tej bajeczki także mogę wysłuchać, ale po kilku minutach jego wyraz twarzy zmienił się diametralnie. Nie uśmiechał się już tylko przelatywał pamięcią znane osoby i kojarzył detale.

W końcu powiedział poważnie: Hmmm. znam kilku osobiście!

Ale o tym w innym temacie, wkrótce.
Moja definicja nefilima? Osoba która nie szuka Boga i Prawdy bo uważa że już ich znalazła - a rzeczywistość jest inna, taka osoba jest wielkim fałszywym wzorem dla wielu ludzi.

Co do "dezinformatora lepszego gatunku" jest ich o wiele więcej, nawet w muzyce, niespełna obudzeni ze snu jaki serwuje nam świat, wciąż w kajdanach władzy i kłamstwa.

Patrzta co na WP.pl znalazłem!
http://konflikty.wp.pl/kat,106090,title,Facebook-Google-YouTube-wywiad-USA-zbiera-dane-od-gigantow-internetowych,wid,15712222,wiadomosc.html?ticaid=110bb2&_ticrsn=5

Patrzta co na WP.pl znalazłem!
http://konflikty.wp.pl/kat,106090,title,Facebook-Google-YouTube-wywiad-USA-zbiera-dane-od-gigantow-internetowych,wid,15712222,wiadomosc.html?ticaid=110bb2&_ticrsn=5


http://www.youtube.com/watch?v=EuJak7Do-rk
Właśnie po ostatnim jego filmie jasno widać, że coś jest z nim nie tak.

Tyle manipulacji socjotechnicznych dawno nei widziałem.

Nawet ten uśmiech około 10 minuty jest na siłę dany

Jako fanatyk mentalista, śmiało można stwierdzić, że robi to teraz dla kasy plus może tak jak mówił Henryk, przymiarki do przyjęcia kontroli nad siecią.

To było od początku zaplanowane.

Tutaj są książkowe manipulację informacjami oraz książkowe zabiegi socjotechniczne, takie jak śmiech i nagła powaga.

Najgorsze było to jak mówi -"nauczycieli nie bijcie, chcecie kogoś uderzyć, hit me"

Dużo ludzi dało się na niego nabrać

EDIT

Zauważcie ile czasu poświęcił na przekazanie informacji, a ile na auto promocję i te specjalnie dobrane komentarze.

Moja definicja nefilima? Osoba która nie szuka Boga i Prawdy bo uważa że już ich znalazła - a rzeczywistość jest inna, taka osoba jest wielkim fałszywym wzorem dla wielu ludzi.

Widzę, że masz duże pojęcie - bardzo mnie to cieszy

Ja zawsze poznaję Nefilimów czy też Żydów, czy też nasienie węża - jak zwał tak zwał - po tym że zawsze się sprzeciwiają prawdzie!

Zobaczmy.

Żydzi za czasów Chrystusa pełnili przykazania, składali ofiary, dużo się modlili, baa, nawet mówili że mają jednego Ojca, ale na Chrystusa reagowali nienawistnie, dziwne nie? Isus im mówił, że jakby miłowali naprawdę Ojca, to by go przyjęli, dziwne to troszkę, nie?

Dzisiaj mamy to samo. Ilu jest Chrystian co deklarują miłość do Boga, pełnią jego przykazania(hmmm, ateiści też nie kradną itd.), a sprzeciwiają się Prawdzie? Jak jakiś brat ma światło od Boga i pragnie się nim podzielić, to ludzie Boży chwalą Boga, a inni wyzywają od okultystów i masonów

Edit:

aha, jeszcze coś chciałem dodać:

Henryk tu napisał http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/powrot-nefilimow-oni-nigdzie-nie-odeszli,1575-30.html

Cytuję: "Jednego nie mogli ukryć. Swojej mentalności polegającej na zupełnym braku sumienia."

A gdzieś indziej napisał (już nie pamiętam gdzie), że nie mają uczuć.

Pamiętacie jak Piłat kazał Chrystusa wychłostać - i to tak dobrze - a potem postawił Go przed Żydami w nadzieji, że taki widok spowoduje w nich jakieś ludzkie współczucie?

A wiemy, że nie! Raczej tym bardziej wołali żeby na krzyż z nim.

Ale fakt jest taki, że na każdym kroku mu się sprzeciwiali!

Dzisiaj mamy to samo. Jeśli ktoś z natchnienia Bożego wyjawi jakieś światło, to ludzie Boży z chęcią je przyjmują chwaląc Boga, a Nefilimowie szczują, judzą, nazywają taką osobę okultystą, masonem itd.byle by zohydzić Prawdę